wydawnictwa polskie, Krzysztof Skubiszewski - Pieniądz na terytorium okupowanym: studium prawno..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:16:40
165385
Opis: wydawnictwa polskie, Krzysztof Skubiszewski - Pieniądz na terytorium okupowanym: studium prawnomiędzynarodowe ze szczególnym uwzględnieniem praktyki niemieckiej, Poznań 1960
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 407 stron formatu A5, oprawa kartonowa, obszerne opracowanie będące równocześnie pracą habilitacyjną autora dotyczace okupacji podczas obu wojen światowych, okładka odklejona od grzbietu, ale blok cały, ładnie zachowane

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 225

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  42 zł
4)  12 zł