wydawnictwa polskie, zestaw 2 książek

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:12:00
165395
Opis: wydawnictwa polskie, zestaw 2 książek, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom V, część 1. Warszawa 1979; Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych 1916-1978; tom V, część 2. Warszawa 1979
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 243 + 203 strony formatu B5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, lekko uszkodzona okładka i strona tytułowa 1. części, bardzo ładnie zachowane, łącznie 2 sztuki

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 217

1)  85 zł
2)  85 zł
3)  70 zł
4)  40 zł
5)  26 zł
6)  12 zł