wydawnictwa polskie, Wojciech Stela - Polskie ordery i odznaczenia, vol. IV, Warszawa 2014

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:11:40
91765
Opis: wydawnictwa polskie, Wojciech Stela - Polskie ordery i odznaczenia, vol. IV, Warszawa 2014
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 481 stron formatu B5, oprawa twarda lakierowana, bardzo bogato ilustrowane i szczegółowe opracowanie polskich orderów i odznaczeń, dodatkowo wewnątrz errata, pięknie zachowane

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 622

1)  95 zł
2)  90 zł