Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:08:40
166016
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Podczaski - Katalog papierowych pieniędzy zastępczych z ziem polskich 1914-1924, Tom II, Dawny zabór rosyjski; Lublin-Warszawa 2005, około 347 stron formatu A4, twarda oprawa, mnóstwo ilustracji w tekście, najobszerniejszy katalog polskich pieniędzy zastępczych, piękny stan
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje:

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 259

1)  155 zł
2)  150 zł