wydawnictwa polskie, Bogumił Sikorski - Pieniądz zastępczy w Pile 1914-1923, Piła 1923

Rozpoczęcie: 08-10-2018 18:00
Zakończenie: 18-10-2018 20:08:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:08:00
91757
Opis: wydawnictwa polskie, Bogumił Sikorski - Pieniądz zastępczy w Pile 1914-1923, Piła 1923
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 125 stron formatu A5, oprawa kartonowa, exlibris WCN, ładnie zachowane

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 363