wydawnictwa polskie, Polskie Towarzystwo Archeologiczne i Numizmatyczne - Materiały do Bibliogr..

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:07:00
165387
Opis: wydawnictwa polskie, Polskie Towarzystwo Archeologiczne i Numizmatyczne - Materiały do Bibliografii, Numizmatyki, Medalografii, Sfragistyki i Heraldyki Polskiej (1966-1970), Warszawa 1973
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 106 stron formatu B5, oprawa kartonowa, egzemplarz z dedykacją dla Jerzego Marciniaka od Marty Męclewskiej, pięknie zachowane

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 130

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  12 zł