wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Bibliografia Numizmatyki Polskiej, Toruń 1967

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:06:40
165380
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Bibliografia Numizmatyki Polskiej, Toruń 1967
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 213 stron formatu B5, oprawa kartonowa, blisko 4.700 pozycji bibliograficznych zebranych w kilkunastu działach, ładnie zachowane

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 227

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  50 zł