czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XXI, Kraków 1949

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:05:00
165362
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XXI, Kraków 1949
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 165 stron formatu B5, oprawa kartonowa, numer za lata 1940-1948, w środku artykuły dotyczące m.in. mennic krakowskich, polskiego ustawodawstwa monetarnego 1918-1939 czy skarbów monet rzymskich ze Starej Wsi i Nietuliska Małego, wyśmienicie zachowane

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 137

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł