czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XII, Kraków 1928-1929

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:03:40
165358
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, tom XII, Kraków 1928-1929
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 163 strony formatu B5, miękka oprawa, okładka nieco przubrudzona ale środek czysty, ładnie zachowane

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 286

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  36 zł