czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 1 (69), Kraków 1907

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:02:00
165343
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 1 (69), Kraków 1907
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: numer kompletny, oprawa kartonowa luźna, format ok. A4, pięknie zachowane

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 31

1)  24 zł
2)  22 zł