czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 1 (51), Kraków 1902

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 18-10-2018 20:01:20
165346
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, zeszyt 1 (51), Kraków 1902
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: numer kompletny, oprawa kartonowa, format ok. A4, pięknie zachowane, blok nierozcięty

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 267

1)  20 zł
2)  18 zł