Polska, ternar, 1624

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, ternar, 1624

Polska, ternar, 1624

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:59:00
161007
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Łobżenica, ternar, 1624, Łobżenica
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7881 (R5), Tyszkiewicz 7 mk

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 54

1)  30 zł