Norwegia, 1 specie daler, 1827

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:14:20
166660
Opis: Norwegia - Karol III Jan 1818-1844, 1 specie daler, 1827, przebitka daty 1826/27
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.31 g, ciemna patyna
Literatura: KM 301

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 34
Ilość odsłon: 218

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  560 zł
4)  450 zł
5)  250 zł
6)  120 zł