Niemcy, 1/6 talara, 1812 A

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rozpoczęcie: 01-10-2018 18:00
Zakończenie: 11-10-2018 21:48:20
Niemcy, 1/6 talara, 1812 A

Niemcy, 1/6 talara, 1812 A

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:48:20
160567
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, 1/6 talara, 1812 A, Berlin
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: AKS 24, Olding 110, Schrötter 198

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 533