Chiny, 20 centów, 1920 (9 rok)

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rozpoczęcie: 01-10-2018 18:00
Zakończenie: 11-10-2018 21:30:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:30:40
160628
Opis: Chiny - Kwang Tung (Guangdong), 20 centów, 1920 (9 rok)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, uszkodzone obrzeże
Literatura: KM Y-423

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 35