Niemcy, dukat, 1808

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, dukat, 1808

Niemcy, dukat, 1808

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:00:20
149897
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, dukat, 1808, Hamburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złoto 3.48 g, uszkodzenia na rancie
Literatura: AKS 6, Fr. 1140

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 800

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  2 000 zł