Polska, medal, 1966

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, medal, 1966

Polska, medal, 1966

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:28:40
166661
Opis: Polska - medale Polonii po II Wojnie światowej, medal, 1966, wykonany w Londynie na tysiąclecie Państwa Polskiego nakładem Prezydenta i Rządu Rzeczpospolitej Polski na emigracji; Aw: Orzeł państwowy w koronie, wokoło PREZYDENT RZECZPOSPOLITEJ I RZĄD; Rw: Na tle pejzażu krzyż, od którego rozchodzą się promienie symbolizujące wiarę chrześcijańską i klęczący pod nim wsparty o tarczę ze stylizowanym Orłem Mieszko I, wokoło TYSIĄCLECIE POLSKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ 966-1966; u dołu sygnatura TK&S i punce srebra
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 64 mm, 98.59 g, piękny, złotawa patyna
Literatura: Brzezicki 44

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 21
Ilość odsłon: 373

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  760 zł
4)  760 zł
5)  430 zł
6)  410 zł
7)  390 zł
8)  370 zł