Polska, medal wydany przez Rząd Polski na Emigracji Tadeusz Kościuszko i Józef Piłsudski, 1967

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:28:00
166665
Opis: Polska, medal wydany przez Rząd Polski na Emigracji Tadeusz Kościuszko i Józef Piłsudski, 1967, Franklin Mint, Aw: Popiersia Kościuszki i Piłsudskiego w lewo, w otoku napisy Tadeusz Kościuszko oraz data 1746-1817 , Józef Piłsudski i data 1867-1935, udołu NACZELNIKOM W HOŁDZIE ......, Rw: Orzeł w koronie i napis PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ I RZĄD, poniżej napis essai(próba), na rancie 0461
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 39 mm, 26.67 g, piękna patyna
Literatura: Brzezicki 68

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 802

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  95 zł
6)  90 zł