Niemcy, medal, 1913

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, medal, 1913

Niemcy, medal, 1913

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:26:20
166335
Opis: Niemcy - Wilhelm II 1888-1918, medal, 1913, medal sygnowany LOHR LAUEN, w setną rocznicę śmierci Leopolda Wiktora Friedricha, poległego w czasie wojen z Napoleonem, Aw: Popiersie w mundurze, napisy, Rw: Cokół z urną pod rozłożystym dębem, w odcinku 1813-1913
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29 mm, 9.94 g

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 171

1)  60 zł
2)  55 zł