Rosja, 50 kopiejek, 1913 (ВС)

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, 50 kopiejek, 1913 (ВС)

Rosja, 50 kopiejek, 1913 (ВС)

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:24:00
165031
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1913 (ВС), Petersburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rdzawa patyna, bardzo ładne
Literatura: Bitkin 93, Kazakov 440

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 203

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  90 zł