Rosja, rubel, 1903 (АР)

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1903 (АР)

Rosja, rubel, 1903 (АР)

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:21:40
165001
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1903 (АР), Petersburg
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo rzadki rocznik
Literatura: Bitkin 57 (R), Kazakov 269

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 187

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  760 zł
4)  720 zł
5)  620 zł
6)  600 zł