Rosja, połtina, 1878 СПБ НФ

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, połtina, 1878 СПБ НФ

Rosja, połtina, 1878 СПБ НФ

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:21:00
165020
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, połtina, 1878 СПБ НФ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 127, Adrianov 1878

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 248

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  130 zł
4)  105 zł
5)  85 zł