Rosja, rubel, 1892 (АГ)

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1892 (АГ)

Rosja, rubel, 1892 (АГ)

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:20:20
164995
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel, 1892 (АГ), Petersburg, średnia głowa z długą brodą
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenie na twarzy cara
Literatura: Bitkin 76, Kazakov 762

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 85

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  145 zł
5)  125 zł
6)  120 zł