Rosja, rubel, 1840 СПБ НГ

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1840 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1840 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:18:00
164976
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1840 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 190, Adrianov 1840в

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 81

1)  190 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  155 zł