Rosja, rubel, 1832 СПБ HI

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1832 СПБ HI

Rosja, rubel, 1832 СПБ HI

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:17:40
164974
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1832 СПБ HI, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 159, Adrianov 1832a

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 126

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  240 zł
4)  230 zł
5)  195 zł
6)  185 zł
7)  180 zł
8)  175 zł
9)  170 zł
10)  165 zł
11)  155 zł