Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:17:20
164941
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1829 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: złocony
Literatura: Bitkin 107, Adrianov 1829

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 195

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  110 zł
5)  90 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł