Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Rosja, rubel, 1822 СПБ ПД

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:16:40
164949
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1822 СПБ ПД, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 135, Adrianov 1822

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 133

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  150 zł
4)  125 zł