Rosja, rubel, 1810 СПБ ФГ

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1810 СПБ ФГ

Rosja, rubel, 1810 СПБ ФГ

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:16:00
164944
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1810 СПБ ФГ, Petersburg
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: rdzawa patyna
Literatura: Bitkin 75, Adrianov 1810

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 172

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  430 zł