Rosja, rubel, 1799 СМ ФЦ

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1799 СМ ФЦ

Rosja, rubel, 1799 СМ ФЦ

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 22:15:40
164964
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, rubel, 1799 СМ ФЦ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 36, Adrianov 1799a

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 260

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  500 zł
4)  460 zł
5)  440 zł
6)  400 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  210 zł
11)  175 zł
12)  165 zł
13)  155 zł
14)  150 zł