Niemcy, 5 marek, 1893 G

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, 5 marek, 1893 G

Niemcy, 5 marek, 1893 G

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:55:40
164770
Opis: Niemcy - Badenia - Fryderyk I 1856-1907, 5 marek, 1893 G, Karlsruhe
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, nakład 42.700 sztuk
Literatura: AKS 151, Jaeger 29

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 144

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  140 zł
4)  95 zł
5)  90 zł