Niemcy, talar, 1610 WA

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, talar, 1610 WA

Niemcy, talar, 1610 WA

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:54:40
165097
Opis: Niemcy - Saksonia-Weimar, stara linia - Jan Ernest i 7 braci 1605-1619, talar, 1610 WA, Saalfeld
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.88 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 7523, Schnee 341

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 121

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  660 zł
4)  620 zł
5)  600 zł