Niemcy, talar, 1815 IGS

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, talar, 1815 IGS

Niemcy, talar, 1815 IGS

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:52:00
165076
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August I 1806-1827, talar, 1815 IGS, Drezno
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Dav. 854, Thun 293

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 153

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  380 zł
4)  340 zł
5)  320 zł
6)  220 zł
7)  195 zł
8)  190 zł
9)  180 zł