Niemcy, talar, 1586 HB

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, talar, 1586 HB

Niemcy, talar, 1586 HB

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:50:40
165088
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Krystian I 1586-1591, talar, 1586 HB, Drezno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.04 g, patyna
Literatura: Dav. 9806, Kahnt 142, Schnee 731

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 137

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  780 zł
4)  740 zł
5)  660 zł
6)  490 zł