Niemcy, liczman, 1658-1711

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rozpoczęcie: 01-10-2018 18:00
Zakończenie: 11-10-2018 21:43:00
Niemcy, liczman, 1658-1711

Niemcy, liczman, 1658-1711

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:43:00
166824
Opis: Niemcy - Norymberga, liczman, 1658-1711, Norymberga, Aw: Popiersie 3/4 w prawo, GALLICUS DELPHINUS, Rw: Kwiat przy którym trzy węże, rak i żaba, INTER SPINAS ETIAM LILIA FLORET, w odcinku RECHEPFE: / C:L:
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź 4.60 g, patyna

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 122