Niemcy, talar, 1789

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, talar, 1789

Niemcy, talar, 1789

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:35:00
165082
Opis: Niemcy - Bawaria - Karol II Teodor 1777-1799, talar, 1789, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Dav. 1965, Hahn 346

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 191

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  145 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  95 zł