Niemcy, talar, 1760

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, talar, 1760

Niemcy, talar, 1760

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:34:40
165079
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1760, Monachium
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Davenport 1953, Hahn 307

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 480

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  140 zł
8)  130 zł
9)  120 zł