Niemcy, talar (Vereinstaler), 1863 A

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:34:20
164888
Opis: Niemcy - Anhalt - Dessau - Leopold IV Fryderyk 1817-1863, talar (Vereinstaler), 1863 A, Berlin
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: AKS 35, Dav. 510, Thun 11

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 148

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  200 zł
6)  185 zł
7)  180 zł