Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1651

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:32:20
165095
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, patagon, 1651, Antwerpia
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Delmonte 293, Dav. 4462

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 135

1)  300 zł
2)  300 zł
3)  230 zł
4)  190 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  155 zł