Austria, talar, 1744 KB

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Austria, talar, 1744 KB

Austria, talar, 1744 KB

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:29:40
165037
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, talar, 1744 KB, Krzemnica
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.78 g, patyna ładnie zachowany
Literatura: Dav. 1128, Herinek 568

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 351

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  720 zł
4)  680 zł
5)  660 zł
6)  500 zł
7)  380 zł
8)  370 zł