Polska, 5 złotych, 1832 KG

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, 5 złotych, 1832 KG

Polska, 5 złotych, 1832 KG

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:06:40
164961
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1832 KG, Warszawa
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 989, Plage 41, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 186

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  160 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł