Polska, talar, 1812 IB

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, talar, 1812 IB

Polska, talar, 1812 IB

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 21:06:00
165070
Opis: Polska - Księstwo Warszawskie 1807-1815 - Fryderyk August I 1806-1827, talar, 1812 IB, Warszawa
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: uszkodzenia w tle
Literatura: Dav. 247, Kahnt 1267, Kop. 3701 (R2), Plage 115

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 302

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  660 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  600 zł