Polska, trojak, 1563

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, trojak, 1563

Polska, trojak, 1563

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:46:20
166861
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, trojak, 1563, Wilno, końcówki napisów LIT / L
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.63.1.f (R), Kop. 3306, Cesnulis-Ivanauskas 9SA40-11

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 249

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  320 zł
4)  280 zł
5)  250 zł
6)  150 zł