Turcy Seldżuccy, dirhem, ok. 1200

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:40:00
165637
Opis: Turcy Seldżuccy - Zengidzi - Al Jazira - Qutb al-Din Muhammad 594-616 (AD 1197-1219), dirhem, ok. 1200, Sinjar, Aw: Popiersie władcy trzymajacego berło w lewo, napisy, Rw: Napisy
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 27 mm, 12.15 g, ciemna patyna
Literatura: Album 1880.2

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 142

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  36 zł