Tauryda, pieniądz, XV w.

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rozpoczęcie: 01-10-2018 18:00
Zakończenie: 11-10-2018 20:39:40
Tauryda, pieniądz, XV w.

Tauryda, pieniądz, XV w.

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:39:40
204937
Opis: Tauryda - Kaffa pod zarządem genueńczyków, pieniądz, XV w., Aw: Schematyczny zamek genueński w obwódce perełkowej; Rw: Tamga taurydzka w obwódce perełkowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.58 g

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 97