Cesarstwo Rzymskie, denar, 198-200

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:20:00
166291
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Septymiusz Sewer 193-211, denar, 198-200, Rzym, Aw: Popiersie w prawo i napis L SEPT SEV AVG IMP XI PART MAX, Rw: Moneta z wagą i rogiem obfitości siedząca w lewo i napis w otoku MONETA AVGG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.01 g, delikatna patyna
Literatura: RIC 135b

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 130

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  120 zł
4)  95 zł
5)  75 zł