Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Cesarstwo Rzymskie, denar, 97

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:14:20
166277
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Nerwa 96-98, denar, 97, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP NERVA CAES AVG P M TR P COS III P P; Rw: Dwie uściśnięte dłonie, CONCORDIA EXERCITVVM
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 3.32 g, niecentryczny, delikatna patyna
Literatura: RIC 14

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 180

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  150 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  90 zł
8)  85 zł
9)  80 zł
10)  65 zł