Grecja i posthellenistyczne, brąz, VI/V w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:07:40
166232
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz, VI/V w. pne, Aw: Głowa Demeter w lewo, Rw: Delfin w lewo, poniżej ΟΛΒΙΟ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 8 mm, 0.81 g, ciemna patyna
Literatura: Frołowa 131

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 199

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  42 zł
5)  34 zł
6)  30 zł