Grecja i posthellenistyczne, brąz w kształcie delfina, V w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:07:20
166231
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz w kształcie delfina, V w. pne
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 27 mm, 2.05 g
Literatura: SNG BM Black Sea 334

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 243

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  40 zł
6)  38 zł
7)  36 zł
8)  34 zł
9)  32 zł
10)  30 zł