Grecja i posthellenistyczne, brąz, II/I w. pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rozpoczęcie: 01-10-2018 18:00
Zakończenie: 11-10-2018 20:06:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:06:00
166237
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Pont - Amisos - Mitradates VI Eupator 120-63 pne, brąz, II/I w. pne, Aw: Głowa Perseusza w prawo, Rw: Róg obfitości pomiędzy pilei dioskurów, poniżej ΑΜΙΣΟΥ
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 17 mm, 4.05 g
Literatura: SNG Cop. 162, SNG Von Aulock 6720

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 122