Grecja i posthellenistyczne, brąz, II/I w pne

Monety antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rozpoczęcie: 01-10-2018 18:00
Zakończenie: 11-10-2018 20:05:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-10-2018 20:05:00
166243
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Pella, brąz, II/I w pne, Aw: Głowa Posejdona w prawo, Rw: Byk stojący w prawo, poniżej monogram, ΠΕΛΛΗΣ
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz 23 mm, 11.02 g, stara zielona patyna
Literatura: SNG Cop. 259

Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 95